• OZNAM ŠKD

• Vážení rodičia, ktorí ste ešte neuhradili poplatky za ŠKD za obdobie apríl až jún 2022, uhraďte ich čo najskôr.  Nakoľko termín splatnosti poplatkov bol 15. apríl 2022.

Ďakujeme za porozumenie.

• OZNAM ZO ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

•

Platba za stravu sa uhrádza vždy do 25. dňa v mesiaci na nasledujúci mesiac na účet školskej jedálne:   IBAN: SK81 0200 0000 3500 1923 4202

Variabilný symbol: číslo, pod ktorým Vám boli vrátené preplatky, a do informácií pre príjemcu uveďte meno žiaka a triedu.

Platba za stravu v školskej jedálni za mesiac jún 2022: (do 30.5.2022)

Počet pracovných dní v júni 2022......22 dní

1. stupeň Zš.........28,62 €       (1,21 € x 22 dní = 26,62€ +2,-€ réžia)

2. stupeň Zš ........30,60 €       (1,30 € x 22 dní = 28,60 € + 2,-€ réžia )

Zároveň Vám oznamujeme, že preplatky za stravu, ktoré vznikli v šk. roku 2021/22 Vám budú zaslané cez letné prázdniny na účty, ktoré ste uviedli v prihláške na stravu na začiatku šk. roku.  Zmenu bankového účtu nahláste ihneď vedúcej ŠJ.

Prípadne nedoplatky za stravu Vám budú oznámené cez sms alebo telefonicky.

• Rétorika - okresné kolo

• 12. mája 2022 sa v CVČ v Trenčíne konalo okresné kolo súťaže v rétorike - Štúrov a Dubčekov rétorický Uhrovec. V 1. kategórii nás reprezentovali Paulína Fodreková a Miriama Ridékyová zo 6. A a v 2. kategórii Natália Kobidová z 8. triedy. Paulína Fodreková sa umiestnila na krásnom 2. mieste. Blahoželáme.

• Deň narcisov - poďakovanie

• ĎAKUJEME
            všetkým vám, ktorí ste sa akýmkoľvek spôsobom 28. apríla 2022 zapojili do celoslovenskej zbierky Dňa narcisov. Spoločnými silami sa nám podarilo vyzbierať sumu 760,25 €, a podporiť tak ľudí trpiacich onkologickým ochorením.
            Ďakujeme, že sme mohli spolu s vami podporiť správnu vec!

• Bazár ku Dňu matiek

• Druhá májová nedeľa tradične patrí sviatku našich mám a starých mám. Je to medzinárodný sviatok, pri príležitosti ktorého naši šikovní žiaci pod vedením pani učiteľky Berecovej pripravili BAZÁR KU DŇU MATIEK.

• Daffer - súťaž Balíček školských potrieb

• Každý rok prebieha  súťaž s balíčkami školských potrieb Daffer pre tých žiakov, ktorí si objednali balíček pomôcok. Inak tomu nebolo ani tento školský rok. Sme radi, že šťastie prialo aj našej škole. V súťaži vyžrebovali žiaka 6.ročníka Adama Šudíka, ktorý získal prenosný bluetooth reproduktor. Cenu mu odovzdala zástupkyňa firmy Daffer.

Gratulujeme!