• Stránkové hodiny počas letných prázdnin 2023

•  Riaditeľ ZŠ v Trenčianskom Jastrabí oznamuje, že stránkové hodiny sú v čase

od 8:00 do 13:00 hod. v nasledovných dňoch:

• 11. júl 2023 - 13. júl 2023
            • 1. august 2023
            • 17. august 2023 - 25. august 2023
            • 30. august 2023 - 31. august 2023

Odporúčame pred návštevou zatelefonovať:  032/65 952 85, 0911 137 201

• S čítaním za poznaním

• V rámci dlhodobého projektu čítali žiaci 2. – 4. ročníka od októbra do mája 2023 knihy, ktoré si sami vybrali a ktoré ich zaujali. Čítaním spoznali veľa nových detských hrdinov a ich kamarátov, vžili sa do ich príbehov a zážitkov. Obohatili si tak svoje vedomosti a kniha sa stala ich každodenným spoločníkom.

Pri záverečnom vyhodnotení boli najlepší čitatelia podľa počtu prečítaných kníh odmenení hodnotnými cenami a odniesli si titul „Najlepší čitateľ“ a „Najlepšia čitateľka“.

NAJ čitateľkou prvého stupňa sa stala Emka Filová z 3. triedy, ktorá prečítala 91 kníh.

• Záchranári v škole

• Netradičné dopoludnie zažili deti na 1. stupni v utorok 20. 6. 2023, keď medzi ne prišli predstavitelia záchranných zložiek – hasiči, RZP a policajti. Rozprávali im o svojej práci, pripravili im zaujímavé stanovištia, na ktorých si mohli vyskúšať niečo z ich práce a preveriť tak svoje zručnosti. Radosť v ich očiach bolo vidieť najmä vtedy, keď si mohli sadnúť do hasičského auta, sanitky či na policajnú motorku. Deti si odniesli nové skúsenosti a zážitky.

• Maksík

• Súťaž pre bystré hlavičky

Do matematickej súťaže  MAKSÍK  sa na 1. stupni zapojilo 48 žiakov, čím vytvorili 24 súťažných dvojíc. Počas celého školského roka a 5 súťažných kôl lúštili a riešili úlohy, ktoré im ich kamarát nachystal. A veru, niekedy im dal poriadne zabrať. Oni sa však nezľakli, vždy všetko správne vyriešili, za čo boli všetci odmenení peknými hodnotnými cenami. Všetkým blahoželáme!