• Kurz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Foto z minulého kurzu:

Bližšie foto z minulého školského roka vo fotogalérii:

VYHLÁSENIE ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU

(odovzdajte pri nástupe na zájazd spolu s fotokópiou karty poistenca!)

Vyhlasujem, že dieťa ............................................, bytom v .......................... , dátum narodenia ............................... , neprejavuje príznaky akútneho ochorenia a že regionálny úrad verejného zdravotníctva ani lekár všeobecnej zdravotnej starostlivosti pre deti a dorast menovanému dieťaťu nenariadil karanténne  opatrenie (karanténu, zvýšený zdravotný dozor alebo lekársky dohľad). Nie je mi známe, že by dieťa, jeho rodičia alebo iné osoby, ktoré s ním žijú spoločne v domácnosti, prišli v priebehu ostatného mesiaca do styku s osobami, ktoré ochoreli na prenosné ochorenie (napr. hnačka, angína, vírusový zápal pečene, zápal mozgových blán, horúčkové ochorenie s vyrážkami, ovčie kiahne, pedikulóza). Som si vedomý(á) právnych následkov v prípade nepravdivého vyhlásenia, najmä som si vedomý(á), že by som sa dopustil(a) priestupku podľa § 56 zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Beriem na vedomie, že ak sa počas pobytu zistí, že moje vyhlásenie nie je pravdivé, dieťa bude musieť zájazd na moje náklady opustiť.

Upozornenie zákonného zástupcu (vypĺňa rodič, nie lekár):

Dieťa užíva tieto lieky (druh, dôvod, dávkovanie):

Zdravotné zvláštnosti (okuliare, zubný strojček, alergie, ... ):

Iné:

Dátum .........................., tel.č. zák. zástupcu ......................................., podpis .....................

(Vyhlásenie nesmie byť staršie viac ako 1 deň pred nástupom.)